مشاوره و سفارش

  • 7 − 7 =

باتیس طب

شرکت باتیس طب در زمینه های بازرگانی بین المللی و داخلی، واردات و صادرات، سرمایه گذاری بر روی طرح ها، مشاوره بازاریابی و فروش، خرید و فروش دستگاه ساکشن پزشکی، انواع ساکشن بیمارستانی تمرکز کرده تا بتواند حس رضایت از سرعت و قدرت مکش دستگاه را از پزشک گرفته و بیمار احساس بهتری داشته باشد. همچنین آماده همکاری با تمام فعالان حوزه تجهیزات پزشکی در خصوص دستگاه ساکشن بیمارستانی می باشد.

81340107da8e240ab0dba9b3b78a5b8a.jpg
ca4d043225fd7d519449788ba70f4a4a.jpg

خدمات شرکت باتیس طب

باتیس طب برای تمامی دستگاه های ساکشن و لیپوساکشن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
پشتیبانی شرکت در خدمات دهی برای دستگاه های پزشکی امری مهم برای بیمارستان ها و مراکز جراحی می باشد از این رو بویژه برای دستگاه ساکشن ساخت ایران تمامی قطعات دستگاه ساکشن موجود و قابل فروش می باشد.

ساکش های پزشکی

در تولیدات شرکت باتیس طب کیفیت دستگاه ها برای متخصصین، بیمارستان ها و راحتی بیمار مدنظر قرار داده شده است و به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است . این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها ، ایجاد نوآوری تکنولوژیکی ، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در تجهیزات پزشکی گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ساکشن اتاق عمل-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن پزشکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن آمبولانسی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن دیواری-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن دوشیشه-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیپوماتیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیپوساکشنسفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن دندانپزشکیسفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن شست و شوی گوشسفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن خانگیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 9 − 6 =

درباره ما :

شرکت تولیدی باتیس طب با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص در دستگاه های ساکشن پزشکی ایران پا به عرصه این صنعت نهاد. همچنین با استقبال زیاد جامعه پزشکی و جراحان از لیپوساکشن وارد تجارت بین الملل شده و دستگاه های لیپوساکشن ایرانی و وارداتی با عملکرد ساکشن را برای مطب های زیبایی تجهیز می کند.

مدیر فروش مجموعه باتیس طب

خانم افشار

Call Now Buttonتماس بگیرید