فروش دستگاه ساکشن بیمارستان با قیمت مناسب

ساکشن بیمارستانی از تجهیزات درمانی مورد نیاز بیمارستان، مطب، دندانپزشکی و حتی خانه های سالمندان به شمار می رود. این دستگاه برای پاکسازی مجراهای تنفسی و پاک کردن شکاف جراحی از خون و خلط به کار می رود. از ساکشن های پرتابل تک شیشه و دو شیشه برای دوره نقاهت بیماران در منازل هم استفاده می شود.

دستگاه ساکشن بیمارستان

ساکشن بیمارستانی چیست؟

دستگاه ساکشن بیمارستانی نوعی از تجهیزات رایج درمانی است که برای پاکسازی خون و مایعات و ترشحات بیمار استفاده می شود.

اغلب ساکشن های درمانی قابل حمل طراحی شده اند. در بسیاری از محیط های پزشکی، درمانی، دندان پزشکی ها و برای مراقبت از بیمار در خانه مفید هستند.

دستگاه ساکشن بیمارستان

ابعاد ساکشن بیمارستانی در اندازه های مختلف است. مدل های قابل حمل سبک تا مدل های رومیزی تا ساکشن هایی با وزن بیشتر که برای حمل و نقل نیاز به پایه دارند، همگی در بازار دستگاه ساکشن بیمارستانی عرضه می شوند.

فروش دستگاه ساکشن بیمارستان:

دستگاه ساکشن بیمارستانی در کنار تمامی مزیت هایی که برای برنامه درمانی افراد بیمار دارد، در صورت عدم تسلط بر استفاده از آن می تواند خطر آفرین باشد.
خطرات استفاده از ساکشن معمولا در افراد سالمند و کودکان بروز بیشتری دارد. حساسیت این افراد باعث می شود تا قدرت مکش مورد استفاده از دستگاه اهمیت زیادی پیدا کند.

دستگاه ساکشن بیمارستان

افراد شاغل در محیط های درمانی باید توانایی استفاده از انواع ساکشن پرتابل را داشته باشند. در شرایط قطع برق توانمندی استفاده از ساکشن امبولانسی مهم است. در صورت ایجاد شرایط بحرانی، و ورود ساکشن های جدید به مرکز درمانی، باید به سرعت خود را با دستگاه جدید وقف بدهند.

پس آموزش و یادگیری کار با ساکشن پزشکی برای کادر درمان از ملزومات هر مرکز  درمانی به شمار می رود.

 

قیمت ساکشن بیمارستانی:

هزینه خرید دستگاه ساکشن پزشکی به موارد زیادی بستگی دارد. کیفیت دستگاه و برند تولید کننده آن از عوامل مهم قیمت گذاری دستگاه است. ظرفیت دستگاه و قدرت مکش، قدرت باطری ( در صورت شارژی بودن )، کیفیت و زیبایی طراحی ظاهری، قابل تنظیم بودن قدرت مکش و حمل و نقل ساده دستگاه از ویژگی های اثرگذار در قیمت نهایی محصول است.

کارخانه تولیدی دستگاه ساکشن باتیس طب در اصفهان واقع شده است. برای دریافت مشاوره رایگان خرید ساکشن پرتابل با کارشناسان ما تماس بگیرید و ساکشن خود را انتخاب کنید.

سفارش محصول از باتیس طب هزینه نهایی کمتری دارد. حذف شدن واسطه های فروش و سود مغازه ها، دستگاه ساکشن بیمارستان را با قیمت نهایی مناسبی در اخنیار شما می گذارد.

با ما تماس بگیرید.
در ادامه میتوانید فیلم ساکشن دو شیشه را در یکی از بیمارستان ها در حال نصب است مشاهده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما