مراکز فروش عمده دستگاه ساکشن حجامتی ارزان قیمت در کشور

دستگاه ساکشن حجامتی در گروه تجهیزات پزشکی بسیار پر کاربرد و با اهمیت جای گرفته و در پزشکی مدرن و سنتی، تواما مورد توجه می باشد. این دستگاه را به عنوان دستگاه جمع آوری خونابه‌ها و ترشحات بدن به کار برده و با استخراج آن‌ها، سلامتی بیشتر را تضمین می کنند. در واقع دستگاه‌های فوق، دارای عملکرد بخصوصی در زمینه‌ی ایجاد فشار منفی بوده وهوا و مایعات را به داخل خود می کشانند. با وجود چنین کارکرد ضروری ای است که اکنون فروش دستگاه ساکشن حجامتی ارزان قیمت توسط مراکز برتر عرضه کننده در کشور با رواج خوبی همراه گشته است.

مراکز فروش عمده دستگاه ساکشن حجامتی ارزان قیمت در کشور

فروش دستگاه ساکشن برقی حجامت با قیمت ارزان

فروش دستگاه ساکشن برقی حجامت با قیمت ارزاندستگاه‌های ساکشن که نقش بسیار موثری را در استخراج خون آلوده و مخاط‌ های بدن ایفا می کنند، در دو نوع کلی در بازار فروش موجود می باشند:

 • دستگاه ساکشن برقی
 • دستگاه ساکشن بادی

در مقایسه این دو باید گفت که دستگاه ساکشن برقی دارای عملکرد بهتر و پر سرعت تری بوده و همینطور با قدرت بیشتری به ارائه کارکرد های لازم می پردازد.
قیمت این دستگاه ها نیز بسته به ظرفیت و قدرت آن و عوامل بسیار متعدد دیگر، قابل تعیین می باشد.
در هر صورت برای تهیه انواعی از بهترین و کارآمد ترین دستگاه ساکشن برق که در ایجاد سلامتی بیشتر، دارای تاثیراتی شگرف می باشد، می توانید به سراغ برترین مراکز فروش ساکشن حجامت رفته و آن را با قیمت ارزان دریافت نمایید.

قیمت دستگاه حجامت و بادکش خانگی در قم

قیمت دستگاه حجامت و بادکش خانگی در قمانواع دستگاه های ساکشن مورد استفاده از نظر محل کاربرد، نمونه های متعددی را شامل می گردند که از این میان می توان به این موارد اشاره کرد:

 • دستگاه ساکشن خانگی
 • دستگاه ساکشن بیمارستانی

هر کدام از این دستگاه ها به منظور مراقبت فرد بیمار به کار برده شده و نقشی حیاتی را برای حال آن ها ایفا می کنند.
برای مثال دستگاه ساکشن از نوع خانگی آن که شامل پمپاژ برقی الکترنیکی می باشد، باعث جلوگیری از جمع شدن خون، ترشح و عفونت در مجاری ادراری شده و در نتیجه بیمار را از خفه شدن نجات می دهد.
دستگاه های ساکشن بیمارستانی نیز با عملکردی مشابه همین ظاهر شده، با این تفاوت که به دلیل استفاده برای تعداد بیماران بیشتر، با قدرت بیشتری طراحی شده و ابعاد بزرگ تری را شامل می شوند.

حالا اگر مایل به سفارش هر یک از دستگاه های حجامت و بادکش خانگی یا بیمارستانی هستید، می توانید به سراغ مراکز فروش واقع در قم که منابع تامین خوبی از این تجهیزات هستند بروید و  تمامی لیست قیمت ساکشن حجامت را مشاهده فرمایید.

دستگاه ساکشن حجامت و انواع آن

دستگاه ساکشن حجامت و انواع آنواحدهای فعال در حوزه تولید دستگاه ساکشن، علاوه بر اینکه آن را با عملکردهای مختلفی تولید و عرضه کرده اند، بلکه منجر به ارائه آن در تنوعی از مدل نیز شده اند.
بنابراین اگر بخواهیم انواع دستگاه ساکشن از نظر مدل را برشمریم، شامل موارد زیر خواهند شد:

 1. دستگاه ساکشن مرکزی
 2. دستگاه ساکشن پرتابل یا قابل حمل

تفاوت دو مدل موجود از دستگاه ساکشن حجامت از چند جهت مورد بررسی می باشد.
اول اینکه ساکشن مرکزی عمدتا در مطب و کلینیک دندانپزشکی مورد استفاده واقع شده و جزو ضروریات آن به شمار می آید، اما دستگاه ساکشن پرتابل هم در بیمارستان و هم در خانه موارد استفاده را داراست.تفاوت بارز دیگر را می توان اینطور بیان کرد که دستگاه ساکشن پرتابل، به دلیل طراحی وزن سبک، از قابلیت حمل و نقل راحت برخوردار بوده و به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
به علاوه اینکه به دلیل برخورداری از سایز کوچک تر، نرخ فروش مناسب تری را هم دارا می باشد.

مرکز خرید دستگاه ساکشن حجامت در تهران

مرکز خرید دستگاه ساکشن حجامت در تهرانبرای خرید دستگاه ساکشن و دسترسی به نتایج مطلوب حاصل از آن می توان به سراغ بازار عمده فروشی تجهیزات پزشکی تهران رفت.
به مرکز فوق به این دلیل اشاره کردیم که در آن امکان سفارشات دلخواه و مورد انتظار از تمامی دستگاه های ساکشن از جمله ساکشن حجامت وجود داشته که این امر برخاسته از تنوع بی نظیر تجهیزات مورد نظر در بازار مذکور است.
همچنین امتیاز بزرگ و مشهود دیگری که از طریق مراکز خرید فوق در اختیار تمامی مشتریان قرار می گیرد، دستیابی به بهترین و نازلترین قیمت انواع ساکشن حجامت در هر برند و مارکی می باشد.

ویژگی های دستگاه ساکشن درجه یک

ویژگی های دستگاه ساکشن درجه یکموضوعی که بیشتر از همه مهم خریداران باید به آن توجه نمایند، کیفیت و کارایی دستگاه ساکشن است نه مدل آن.
برای نمونه یک دستگاه ساکشن درجه یک و استاندارد باید دارای چنین ویژگی هایی باشد:

 1. مجهز به موتور پرقدرت و مکش بسیار بالا می باشند.
 2. مخازن دستگاه، از ظرفیت بسیار زیادی برخوردارند.
 3. دارای بدنه با قابلیت استریل پذیری راحت است.
 4. توان خروجی بالایی را به همراه دارد.

علاوه بر ویژگی ها و مشخصان مورد نظر، اگر بخواهیم به موارد کاربردی دستگاه ساکشن درجه یک و ایده آل بپردازیم، باید گفت که برای چنین اموری مورد توجه می باشد:

 • این دستگاه قادر به تخلیه حفره های آبسه می باشد.
 • راه هوایی بیمار را پاکسازی کرده و تنفس بهتر و راحت تر را برای او فراهم می آورد.
 • قادر به انجام حجامت با بهترین کارایی می باشد.
 • رگ خونریزی کننده را کمپرس می کند.
 • محل خونریزی دهنده را مشخص کرده و به خشک نگه داشتن آن کمک می کند.

انواع برند های دستگاه ساکشن در بازار

انواع برند های دستگاه ساکشن در بازارهر یک از دستگاه های ساکشن اکنون توسط شرکت های مختلف و در نتیجه برندهای متعدد روی کار آمده و کارایی های بسیار عالی و موثری را از خود بروز داده اند که با آن آشنا شدید.
اما می خواهیم از میان انواع برند های دستگاه ساکشن در بازار، به یک برند نام آشنا یا معروف و همینطور پرفروش اشاره کنیم که آن دستگاه ساکشن hsp است.
قطعا دستگاه فوق یکی از برترین و ممتاز ترین نوع تجهیزات ساکشن محسوب شده که فروش جهانی بالایی از آن به ثبت رسیده است.

دستگاه فوق را اکنون خیلی از جراحان متخصص و حرفه ای در زمینه انجام امور جراحی استفاده کرده و در انواع مطب، بیمارستان و اتاق عمل، قابلیت کارکرد را داراست.
عملیات ساکشن توسط آن، به وسیله پمپ مکش صورت گرفته و در آخر خون و ترشحات ایجاد شده در قسمت جراحی شده را به منظور دید بهتر خالی می کند.
اما دو شاخص کلی و بسیار مهمی را که می توان به ساکشن hsp نسبت داد، عبارتند از:

 • دارای کارکردی عالی و متحصربفرد
 • دارای قدرت مکش فوق العاده قوی

دقت کنید اگر خواهان سفارش این برند معتبر هستید، باید برای سفارش آن فقط و فقط از مراکز مورد اعتماد و نام آشنا اقدام کنید تا دستگاه هایی اصل و مطمئن در اختیارتان قرار گرفته و در نتیجه به تمامی مزایای بعد از خرید دست پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما