خرید دستگاه ساکشن برقی

خرید دستگاه ساکشن برقی یکی از اولویت های کلینیک ها وبیمارستان ها می باشد. دستگاه ساکشن برقی که امروزه از ملزومات مهم پزشکان است کاربرد های زیادی در حوزه پزشکی دارد. از عمده ترین کاربرد آن می توان به تسهیل فعالیت دندانپزشکان و همچنین صرفه جویی در برق و آب اشاره کرد.

دستگاه ساکشن برقی:

دستگاه ساکشن برقی که امروزه جایگزین ساکشن های آبی شده اند بر اساس کابرد در مدل های مختلف ساخته می شوند .

خرید دستگاه ساکشن برقی

  • دستگاه ساکشن رومیزی از این دسته هستند : ساکشن برقی رومیزی با توجه به اندازه ی کوچک و پرتابل بودن کارایی بالایی برای پزشکان و یا حتی بیماران خانگی دارد. ساکشن های رومیزی برای متخصصان گوش و حلق و بینی، دندانپزشکی ها، بیماران ریوی، حجامت و … کاربرد دارند .
  • دستگاه ساکشن دو شیشه : ساکشن های دوشیشه به دلیل داشتن دو مخزن مجزا می توانند مایعات و مواد بیشتری را در خود جای دهند . دستگاه ساکشن برقی دو شیشه در مدل ساکشن اتاق عمل از آنجایی که قدرت مکش مناسبی نیز دارد می تواند برای برداشت چربی نیز گزینه ی مناسبی باشد .
    تنوع دستگاه ساکشن در بازار دندانپزشکی تهران مستلزم تحقیق و جست و جو در مورد انواع دستگاه ساکشن موجود می باشد.
    در این میان مقایسه بین انوع ساکشن پزشکی را به ما بسپارید تا با اعداد و مشخصات فنی با دید مهندسی انواع آن را برای شما توضیح دهیم.

 ساکشن برقی

  • نوعی دیگر از ساکشن ها نیز تولید می شوند که به ساکشن تخلیه مستقیم معروف اند . ساکشن تخلیه مستقیم بصورت انحصاری در دندانپزشکی ها به کار می روند. از ساکشن برقی ، مخزن جمع آوری حذف شده و محتویات ساکشن شده به طور مستقیم به داخل فاضلاب تخلیه می شوند .

دستگاه ساکشن برقی را ازکجا بخریم ؟

فروشگاه های اینترنتی و سایت های شرکت های فروشنده یکی از گزینه های مناسب برای خرید دستگاه های ساکشن می باشد.

با خرید اینترنتی شما می توانید در زمان صرفه جویی کنید و همچنین بدون اینکه هزینه ای کنید از قیمت ساکشن برقی فروشنده های مختلف به راحتی آگاه شوید . امروزه دستگاه ساکشن برقی زیادی با مدل ها و برند های مختلفی تولید می شوند .

دستگاه ساکشن برقی

تشخیص اینکه کدام ساکشن برقی برای کار مد نظر شما مناسب است امری است که نیازمند تجربه ی زیاد است . زیرا با توجه به اینکه هر دستگاه ساکشن متناسب با کار مد نظر ساخته شده است . در بازار بزرگ تجهیزات پزشکی که شامل دستگاه های ساکشن و وارداتی وهمچنین تولید داخل می باشد می توان گزینه های زیادی را برای یک کار پیشنهاد داد . شما عزیزان می توانید باا مشاوران مجموعه ما ارتباط گرفته و از سابقه ی چندین ساله آنها در زمینه دستگاه های ساکشن پزشکی و همچنین دندانپزشکی به صورت کاملا رایگان بهره مند شوبد و در نهایت با دید بازتری دستگاه ساکشن مورد نیازتان را تهیه فرماییید.

برخی از دندانپزشکان بدنبال ساکشن دو شیشه برای امور دندانپزشکی هستند و معتقدند که قدرت بالاتری دارد.

دسته ی دیگر بدلیل راحتی کار و عدم دیده شدن محتویات در مطب ساکشن تخلیه مستقیم به فاصلاب را ترجیح می دهند.
البته بدنبال مکش بالا نیز هستند پس در این باره با ما ارتباط بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما